TÜKENDİ
-40%
1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
Hizmetçi

Hizmetçi kostümü sayesinde farklı dünyalara giriş yapmaya hazır mısınız? Hayal dünyanızı genişletmeye hizmetçi kostümü ile başlayın. Birbirinden farklı desenleri ve renk seçenekleriyle hizmetçi elbisesi sizlere doyumsuz bir tat bıraktıracak. 

Hizmetçi kostümü daha çok erkeklerin ilgisini, merakını çeken kostümlerimiz arasında gelmektedir. Göze hitap eden hizmetçi kostümü modellerimiz sayesinde partnerinizi etkiniz altına alacak ve muhteşem bir gece geçirmek için ilk adımı atmış olacaksınız. Hizmetçi elbisesi vücut hatlarınızı daha çok ön plana çıkaran yapısıyla kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve de daha iyi hissettireceksiniz! 

Fantezi giyim dünyasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alan hizmetçi kostümü sizlere monotonlaşan ilişkinizi ateşlemek adına bir şans tanıyor. Rutinden sıkılmış olan çiftlerimize şiddetle tavsiye ettiğimiz hizmetçi kostümü ürünlerimiz sayesinde sıradanlığı tamamen ortadan kaldıracak ve partnerinizle olan ilişkinizi de güçlendirecektir. 

Mite Love olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmasından dolayı ürünlerimizi en kaliteli kumaş yapısından üretiyor, piyasadaki ürünlerden de gözle görülecek şekilde farkımızı da ortaya koyuyoruz. Hizmetçi elbisesi dayanıklı ve ürünlere de göre değişen ipeksi bir yapıya sahiptir. Sizlerin sağlığını da düşünen Mite Love, bu yüzden de iade kabul etmemektedir. Hizmetçi kostümü ürünlerimiz sadece ambalajlarından çıkmaması durumunda iade kabul etmektedir. Hizmetçi elbisesi ürünlerindeki kalitemizi üzerinize giydiğinizde anlayacaksın.

Hizmetçi kostümü ürünlerimizi incelemek için hemen sayfanın aşağısına inebilir ve kaliteli aynı zaman da en uygun hizmetçi elbisesi modellerini inceleyebilirsiniz.